DOSTAŁAM OGROMNE SZCZĘŚCIE OD LOSU – BO ROBIę TO, CO KOCHAM!

nazywam się Agnieszka żukowska

DOSTAŁAM OGROMNE SZCZĘŚCIE OD LOSU –  ROBIE TO, CO KOCHAM :).

Odkąd kilka lat temu rozpoczęłam swoją przygodę z branżą kosmetyczną nie wiedziałam, że stanie się całym moim życiem.  Od 6 lat jestem jestem dyplomowaną, certyfikowaną linergistką, po ukończeniu pierwszej w Polsce rocznej szkoły makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej Broadway Beauty,  a także licznych kursach i szkoleniach oraz warsztatach, gdzie szkolona byłam przez wykwalifikowaną kadrę działająca przez wiele lat na rynku i  zdobywających mistrzostwa. Posiadam również certyfikaty z nowatorskich technik wykonywania makijażu zwanej Microbladingiem, a także metodą Ombre, Combo, Shading, Powder. Ponadto, zajmuję się także usuwaniem/rozjaśnianiem makijażu oraz tatuażu, nieinwazyjnym i w 100 % bezpiecznym płynem Remover PMU.

Dodatkowo, ukończyłam szkolenie z medycyny estetycznej zakończone certyfikatem z usuwania zmarszczek oraz opadających powiek metodą Plasma Lift (czyli Blefaroplastyka).

kiedy zaczynałam swoją przygodę z branżą kosmetyczną nie wiedziałam, że stanie się całym moim życiem

Piękno to moja największa pasja. Odkąd pamiętam przywiązywałam ogromne znaczenie do estetyki w każdym aspekcie mojego życia. Szukając swojej drogi zawodowej interesowało mnie to, aby połączyć mój talent plastyczny z zamiłowaniem do perfekcji i piękna. Tak zrodził się pomysł zostania kosmetyczką, manicurzystką, a już teraz linergistką. Od kilu lat podnoszę swoje kwalifikacje pod okiem najlepszych mistrzów.

DOŚWIADCZENIE

W zawodzie pracuję 6 lat, w związku z czym zdobyłam dużą dawkę doświadczenia pracując z setkami klientek. Każda z nich jest traktowana indywidualnie: dobieram kształt, odpowiedni kolor, tak żeby pasował do koloru włosów oraz karnacji klientki. Następnie rysuję kredką kontur brwi lub ust, tak aby klientka mogła zobaczyć jaki będzie efekt końcowy. Wykonuję brwi metodą: Ombre, Powder, Microblading, Cień, Hybrydowa, Shading, Combo.

jestem dyplomowaną  i certyfikowaną linergistką po rocznej szkole Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej oraz licznych szkoleniach i warsztatach u najlepszych mistrzów

  • ukończyłam profesjonalne szkolenie z zakresu Makijaż Permanentny Ust, Powiek oraz Brwi metodami cieniowania, włoskową, 3D, microblading, combo, powder effect, ombre, combo
  • ukończyłam profesjonalne szkolenie z zakresu mikropigmentacji medycznej
  • rekonstrukcja ust oraz brodawki sutkowej, kamuflaż blizn i rozstępów, mikropigmentacja skóry głowy
  • a także laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego Q-SWITCH Nd: Yag
  • ukończyłam szkolenie z metody Powder Efekt oraz Ombre Brows
  • posiadam także kwalifikacje do usuwania/rozjaśniania makijażu permanentnego Removerem PMU, to nieinwazyjny płyn mineralny

Każda kobieta jest dla mnie inspiracją i makijaże tworzę w

bardzo indywidualny sposób, tak aby pasowały one zarówno do temperamentu jak i do typu urody

Uwielbiam wydobywać piękno z kobiet, które dodaje im pewności siebie. Uśmiech na twarzach moich klientek daje mi niebywałą energię i utwierdza mnie w przekonaniu, że znalazłam swoje miejsce w życiu. 

Zapraszam!

Praca w branży kosmetycznej to idealne miejsce dla mnie, osoby która uwielbia kontakt z ludźmi i zaraża pozytywna energią. Nie lubię stać w miejscu a żądza wiedzy sprawia, że każdego dnia robię krok do przodu, zdobywając nowe doświadczenie i umiejętności.

umów się na darmową konsultację

na której dobiorę metodę makijażu permanentnego w 100 procentach dopasowaną do twoich potrzeb i oczekiwań!

Adres:

ul. Fabryczna 93C, Marki

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek: 12:00–20:00;
Sobota: 09:00-14:00

Numer telefonu:

+606 254 899