makijaż permanentny

jest nowatorską metodą makijażu trwałego

Makijaż permanentny

Jest formą makijażu stałego, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Sposób wykonania jest zbliżony do tatuażu, różni się tym, iż tatuaż jest pigmentowany w piątej warstwie skóry, makijaż permanentny w trzeciej warstwie. Efekt utrzymuje się od 1,5 do 3 lat. Jest dla osób, które chcą skorygować swoją naturalną urodę, dla tych którzy mają zbyt rzadkie brwi lub małe oczy, a także czerwień wargową zbyt wyblakłą lub zbyt małe usta.
Dla osób dbających o swój wygląd i komfort, którzy nie mają czasu aby poświęcać go na ranny makijaż. Również jest to doskonały pomysł dla kobiet po chemioterapii.

brwi

permanentne

Powder & Ombre

Metoda przestrzennego cieniowania brwi 3D. Przypomina dobrze położoną hennę. Początki brwi są lekko podkreślone, i stopniowo ciemniejsze do samych końców.

usta

permanentne

Usta
Powder & Ombre

Dzięki makijażowi usta mogą być ciągle perfekcyjne 24h. Makijażem można także korygować kształt, zaznaczyć kontur, uwypuklić, bądź podnieść kąciki ust. A także pięknie podkreślić czerwień wargową.  

kreska

na powiece

w linii rzęs,
dekoracyjna,
shading

Lubimy podkreślać swoje oczy np.: eyelinerem, ale nie wszystkie potrafimy sobie z tym poradzić. Tracimy przy tym cenny czas przed wyjściem. Panie najczęściej wybierają kształt lekko wydłużonych i uniesionych kącików oczu. Również pożądana jest kreska zagęszczająca linię rzęs, która otwiera optycznie oko przy opadającej powiece. Shading nadaje efekt lekkiego cienia.

Umów się na darmową konsultację

na której dobiorę metodę makijażu permanentnego w 100 % dopasowaną do twoich potrzeb i oczekiwań!

ul. Fabryczna 93C
05-270 Marki

Pon - Pt: 9.00 - 20.00
Sob: 09.00 - 14.00